logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  
 


Zabawa karnawałowa

17 stycznia 2017
 
 
 
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do niezwykle udanych. Do świetlicy Domu przybyli Seniorzy z DPS, DDP i znajdującego się po sąsiedzku ZOL-u. W balowej scenerii i blasku choinki wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, o którą zadbał zespół muzyczny z tarnowskiego seminarium. Jak przystało na prawdziwy bal były pociągi, taneczne korowody, kółeczka, tańce w parach i solo.
Kto tylko chciał mógł wziąć udział w konkursach i zabawach. Największą popularnością cieszył się konkurs karaoke. Zwycięzcą w tym konkursie został pan Jurek z DDP, który w brawurowy sposób z iście góralską werwą wyśpiewał biesiadny szlagier "Hej bystra wodo". Zabawę uprzyjemnił słodki poczęstunek i rozgrzewająca imbirowa herbata.
Atrakcją zabawy był specjalnie przygotowany na te imprezę mini pokaz laserowy. Promienie wytwarzane przez laser, wielka różnorodność kolorowych kinetycznych kształtów i wielobarwnych przestrzeni przeniósł bawiących się i inny świat doznań estetycznych. Karnawałowy bal trwał do wieczora a wraz z Seniorami bawili się towarzysząc im w zabawie alumni WSD i pracownicy Domu.
Wszelkie prawa zastrze¿one. © 2008-2013 DPS Tarnów