logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  
 
Aktualności  
 
 


Tłusty Czwartek
8 lutego 2018


Słodko i na biesiadną nutę Seniorzy świętowali Tłusty Czwartek. Jak każe tradycja i ludowe przysłowie: "Nie zjesz pączka w Tłusty Czwartek Twoje życie mało warte" do świetlicy przybyła spora grupa amatorów tych zapustnych smakołyków. Domowa świetlica, która na ten czas zamieniła się w gwarną kawiarenkę tętniła gorącą atmosferą i dobrym humorem.

Czytaj więcej ...            Zabawa karnawałowa
16 stycznia 2018


Karnawałowe szaleństwo rozpoczęło we wtorek 16 stycznia. Świetlica Domu, która na ten czas zamieniła się w salę balową już wczesnym popołudniem zapełniła się Seniorami spragnionymi wspaniałej zabawy. Wraz z mieszkańcami DPS i uczestnikami spotkań w DDP bawili się wolontariusze, pracownicy Domu, a także Alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

Czytaj więcej ...            Kolędowanie z Kumotrami
10 stycznia 2018


Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku do Mieszkańców Domu przybyli Kumotrzy. Grupa kolędnicza swoimi odwiedzinami i śpiewem najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek bardzo ucieszyła wszystkich Seniorów sprawiając im tym sposobem wiele przyjemności i dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej ...            Wizyta J.E. Księdza Biskupa Władysława Bobowskiego
7 stycznia 2018


Nazajutrz po święcie Trzech Króli, w niedzielę 7 stycznia 2018 r. cała Społeczność Domu z wielką radością gościła w swoich progach J.E. Księdza Biskupa Władysława Bobowskiego. Po przywitaniu tak znamienitego Gościa przez Renatę Michalik Dyrektora Domu w kaplicy odprawiona została Msza święta, której głównym celebransem był Ksiądz Biskup.

Czytaj więcej ...            Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2008-2016 DPS Tarnów