logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  
 


XVI Majówka Integracyjna "W rytmach Disco Polo"

16 maja 2017
 
 
 
tr> <
16 maja nomen omen po raz szesnasty w ogrodzie Domu odbyła się Majówka Integracyjna. Współorganizatorem tego bardzo lubianego przez Seniorów wiosennego pikniku było Stowarzyszenie Srebrne Skronie. W tym roku motywem przewodnim imprezy były gorące rytmy disco polo. Przypominała o tym nie tylko muzyka, ale także aranżacja ogrodu i diskopolowa stylizacja jej uczestników.
Na Majówkę stawili się zaprzyjaźnieni Dyrektorzy wraz z Mieszkańcami z Domów Pomocy Społecznej w Sieradzy, Nowodworzu, Stróż, Karwodrzy, Wietrzychowic i z Domu Pomocy w Tarnowie przy ulicy Czarna Droga.
To integracyjne spotkanie zaszczyciła swoją obecnością zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa pani Dorota Krakowska. Wśród gości byli między innymi Dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej UM Tarnowa pan Wiesław Izworski, zastępca Dyrektora pani Irena Stelmaszczuk- Nyczaj, Dyrektor MOPS pani Małgorzata Proszowska, Przewodnicząca Tarnowskiej Rady Seniorów pani Lidia Jaźwińska, Przewodnicząca Terenowego Oddziału ZERiI pani Halina Gawle.
Na Szpitalną dotarli również Seniorzy z miasta Tarnowa wśród, których prym wiedli członkowie TWK i ZERiI. Na imprezie bawili się również sponsorzy i dobrodzieje Majówki ,którzy swoją hojnością wsparli organizację tego niecodziennego wydarzenia.
Oprawa muzyczna była dziełem Alumnów tarnowskiego WSD, którzy towarzyszyli Seniorom podczas zabawy. Wielką radość swoim występem sprawiła grupa wokalna z Pałacu Młodzieży w Tarnowie a także występ Julii niezwykle utalentowanej muzycznie córki jednej pracownic Domu.
Wspólnemu biesiadowaniu nie przeszkodziła nawet majowa burza z ulewnym deszczem, która niespodziewanie i na szczęście na krótko wprosiła się w gości. Zabawa taneczna okraszona licznymi konkursami z nagrodami, smakowity grill, loteria fantowa to tylko niektóre z licznych majówkowych atrakcji, które czekały na uczestników pikniku. Trwającej kilka godzin imprezie towarzyszyła znakomita pełna wzajemnej sympatii i rodzinnego ciepła atmosfera.
Dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji XVI Majówki Integracyjnej "W rytmach Disco Polo":
MPGK w Tarnowie
Firmie "JUMARK" w Tarnowie
Firmie Cito-Net w Krakowie
Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu "POLARIS" w Kaliszu
Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Bochni
Firmie "DROBTAR" w Nowych Żukowicach
Firmie "PRYZMAT" w Tarnowie
Firmie "KWANT" w Tarnowie
Cukierni "TARGOWA" w Tarnowie
Aptece "DOBRE CENY" w Tarnowie
Zespołowi Szkół Niepublicznych w Tarnowcu
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2008-2013 DPS Tarnów