logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  
 
Wydarzenia  
 
 
 
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to święto, w którym podkreślamy szczególną rolę jaką odgrywają w życiu każdego człowieka babcie i dziadkowie. Jest to święto bardzo ważne dla naszych drogich seniorów, dlatego też dzień ten był obchodzony w sposób szczególny.
22 stycznia w Domu zorganizowane zostało uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, a czas umilił im występ grupy artystycznej "Cafe pod jesienną różą" złożony z uczestników, którzy przygotowali występ pt. "Wesoła Nowina".
Z kolei w dniu 25 stycznia przybyły do nas dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przyjazny Dom", przed którymi również wystąpili seniorzy. Swoją wizytą sprawiły seniorom dużo radości. Nie zabrakło miejsca na słodki upominek oraz wspólne kolędowanie.
 
Zabawa choinkowa
Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwi zabawa choinkowa, która w dniu 16 stycznia licznie zgromadziła seniorów w świetlicy Domu.
Czas zabawy minął szybko w pięknie udekorowanej świetlicy, która w tym dniu przypominała o wspaniałym świąteczno – karnawałowym nastroju. O oprawę muzyczną zadbali alumni WSD w Tarnowie. Tańce, korowody i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać znajomością polskich wykonawców oraz poczuciem humoru.
Nie obyło się bez wyboru Króla i Królowej Balu.Zwycięscom serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów - szczególnie na parkiecie. To ostatkowe spotkanie stało się wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2008-2012 DPS Tarnów