Jubileusz 100 -lecia Urodzin

6 luty 2020

„ Człowiek nie ma swojego portu, a czas nie zna brzegu. On płynie, a my przemijamy !”
Alphonse de Lamartine

W czwartek 6 lutego Społeczność DPS z wielką radością przeżywała uroczystość Jubileuszu 100 rocznicy Urodzin pani Marii mieszkanki Domu. Uroczystość rozpoczęła się mszą święta w intencji szacownej Jubilatki w kaplicy Domu. Pani Maria setne Urodziny świętowała w otoczeniu rodziny, Dyrekcji współmieszkanek i pracowników Domu.

Profil starszego mężczyzny z siwymi włosami Profil starszego mężczyzny z siwymi włosami

W świetlicy Domu, która na czas świętowania zamieniła się w przytulną kawiarenkę bawili się Mieszkańcy DPS i uczestnicy spotkań w DDP, których serca mimo upływu lat nadal są gorące i pełne miłości. Walentynkowy anturaż, a w nim dominująca czerwień we wszystkich jej odcieniach, wszechobecna sercowa ornamentyka i szereg atrakcji wprawiły amatorów romantycznej fety w doskonały, rozśpiewany nastrój. Najpiękniejsze piosenki o miłości wraz z Seniorami zaśpiewał gość specjalny spotkania Zespół LEGATO działający przy Polskim Związku Niewidomych w Tarnowie.
Radosna atmosfera, wzajemna serdeczność, życzliwość udzieliła się wszystkim i zapewne na długo pozostanie w serach i pamięci.

Galeria