logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  
 


Biesiada Senioralna

3 października 2017
 
 
 
W ramach trwającego Tarnowskiego Tygodnia Seniora w DPS odbyła się Biesiada Senioralna, na której wspaniali się bawili się Seniorzy z DPS, DDP, Zol, a także Seniorzy z Tarnowa związani z miejskimi organizacjami senioralnymi. To wyjątkowe, niezwykle uroczyste spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Renata Michalik. Pani dyrektor wykładem pt.: "Serce nigdy nie siwieje" zainaugurowała działalność powołanej w Domu Akademii Senioralnej.
Biesiadowanie zapoczątkował występ artystyczny kabaretu Klubu Seniora "Cafe pod Jesienną Różą" działającego w ramach Stowarzyszenia Srebrne Skronie. Artyści przedstawili program artystyczny pt.: "Satyra o kobietach XXI wieku", który prezentowali podczas V Jubileuszowego Przeglądu Klubów Seniora "Starsi Panowie Dwaj" w Muszynie-Złockie we wrześniu tego roku.
Zabawne, pełne humoru i świetnie zagrane scenki traktujące o skomplikowanych damsko-męskich relacjach setnie, prawie do łez ubawiły świętujących Seniorów. Gorąca atmosfera, którą już na początek mocno podgrzał kabaret udzielił się wszystkim. Przez kolejne kilka godzin Seniorzy przy kawie ... i nie tylko śpiewając, tańcząc fetowali swoje święto.
Wszelkie prawa zastrze¿one. © 2008-2013 DPS Tarnów